Przejdź do treści

Sensoric

Sensoric wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzył gamę produktów obciążonych, których zadaniem jest pomoc w terapii różnego rodzaju zaburzeń i dysfunkcji.

Nasze produkty wykorzystywane są w leczeniu nieprawidłowości w zakresie przetwarzania bodźców sensorycznych (terapia SI), jak również w nieprawidłowym funkcjonowaniu różnych obszarów rozwoju (autyzm, zespół Aspergera, zespół Downa). Są one niezbędne nie tylko w trakcie prowadzonych zajęć terapeutycznych, ale również w życiu codziennym.

sensoric 1
sensoric 2

W trosce o bezpieczeństwo naszych małych klientów wszystkie produkty wykonane są z antyalergicznych i w stu procentach naturalnych materiałów (najwyższej jakości bawełna, antyalergiczny wkład obciążeniowy). Wszystkie produkty są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, w oparciu o zalecenia terapeuty.

Kierując się zasadą, że „To, co zdrowe nie musi być nudne” pragniemy, aby nasze produkty oprócz zastosowań terapeutycznych były również atrakcyjne dla samych ich małych użytkowników. Dlatego stawiamy na radosne dziecięce wzory jak również młodzieżowy styl.