Przejdź do treści

Gdzie najlepiej kupić kołdrę obciążeniową?

Obecnie na rynku jest wiele firm i osób prywatnych zajmujących się szyciem kołder obciążeniowych. Podejmując decyzję o zakupie kołderki bądźmy jednak czujni. Warto pamiętać, że zbyt niski koszt kołderki obciążeniowej może świadczyć o słabej jakości tego produktu (zbyt cienki splot w tkaninie, przepuszczanie obciążenia na zewnątrz, brak dodatkowych wzmocnień wewnątrz, tańszy i niegwarantujący antyalergiczności wkład obciążeniowy).  Upewniajmy się czy materiały wykorzystywane do szycia kołderek mają wymagane atesty bezpieczeństwa.

Warto również sprawdzić czy firma przygotowuje swoje produkty bezpośrednio pod potrzeby Klienta. Kołdra obciążeniowa „dostępna od ręki” nie zawsze spełni swoje zadanie, szczególnie jeśli nie jest prawidłowo dobrana do wagi i wzrostu jej przyszłego użytkownika.

Wybierajmy producentów specjalizujących się w tego typu usługach, najlepiej z wieloletnim stażem na rynku, służących fachową radą. Wszystko to daje nam gwarancję, że zakupiona przez nas kołderka obciążeniowa jest bezpieczna dla naszego dziecka.


Ten wpis został zamieszczony w kategorii . Dodaj permalink do zakładek.